| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb cevahappy. E o intrebare putin ciudata. Dar nu stiu ce sa fac big grin, de la un timp incoace ma iau asa niste calduri, cand ma uit la cineva care se saruta sau a filme in care se saruta si fac dragoste ma facce sa simt ca as vrea sa fac si eu happy. Am 17 ani si nu am facut-o niciodata. Ce ar trebui sa fac?
Ma simt ca vreau sa fac si eu.
Ajutati-ma!
E ceva normal la varsta asta?:-d :-d

5 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Auzi iubi cica sa te... cu primul care iti iese in cale; dar eu zic ca nu e o idee buna asta, ai rabdare, toate la randul lor. App se numesc hormoni aia care iti dau starile astea, si inca ceva succes!

| Anonim3007 a răspuns:

Pei e normal hormoni ti se ridica te exciti ff mult mai ales daca n-ai facut-o nici odata...mai ai rabdare va veni baiatul potrivit... successs :* funda?

| ГЭOPГИ a răspuns:

Da e normal.ti'se ridica hormonii am invatat asta la scoalabig grin

| intelectualul a răspuns:

Ce ar trebui sa faci? Ar trebui sa o faci. Daca vrei, ne putem intelege, haha, glumesc happy

| EvaTramell a răspuns:

Am 17 ani. [ tot uit sa mentionez astaon the phone