| Diana_6039 a întrebat:

Buna!

O intrebare[pentru fete]: Va-ti indragostit de prietenul vostru cel mai bun? Cum o fost? O acceptat sau refuzat sa fiti impreuna?

Funda!

Răspuns Câştigător
| AnoOnim23 a răspuns:

Da si iti poti spune ca nu este cel mai frumos sentiment, deoarece noi ne spuneam unul altuia tot, stiam tot unul despre celalalt.asa ca nu a mers.am stat impreuna cam 1 lunahee hee, la inceput a fost frumos dar pe urma lucrurile au inceput sa o ia razna, el era geloschatterbox, eu ceream prea multe:d.si am decis amandoi ca este mai bine sa o lasm balta si sa fim doar prieteni ca la inceput.
Acum totul este foarte ok, iar cand ne aducem aminte de aceasta perioada ne amuzam copios.
Deci sfatul meu este sa nu incerci o relatie cu el deoarece nu va mergestraight face, mai bine scapa de aceste sentimente, nu ii spune nimic si fiti doar foarte buni prieteni, pentru ca mie nu mi se pare foarte ok sa strici o prietenie pentru o relatie care nu se stie daca va merge sau nu.
Daca nu va merge gandeste-te cum te vei simti cand iti vei da seama ca din cauza unui capriciu ti-ai pierdut cel mai bun prietenstraight face

succes:*

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

A acceptat. A fost genial o perioada, insa a trebuit sa recunosc ca prietenia lui avea o valoarea mai mare decat relatia care presupune un alt tip de comunicare, protectie, intelegere.
Ne-am despartit, cu greu am redevenit prieteni, dar acum ne iubim mult, mult de tot. Altfel, bineinteles, dar avem grija unul de altul.

Nu iti pot spune ca tot prin ce am trecut si am rezumat in cateva fraze a fost usor, au fost nopti multe de nesomn cu intrebari, deziluzii, incercari, dar important e sa iti definesti tie ce vrei- si sa nu uiti.

| adrianajollie a răspuns:

Atat eu cat si prietenul meu cel mai bun tinem reciproc unul la altul. Prietena mea a incercat sa ne cupleze, insa el nu a vrut. Din intamplare am citit in telefonul lui un mesaj de la o fata "ti muult:X". L-am intrebat ce e cu mesajul si a refuzat sa-mi spuna.

| BuuBuu_6473 a răspuns:

Da!
M`am indragostit de prietenul meu cel mai bunsad.
Nu e cel mai frumos sentimentsad
De dragul prieteniei noastre perfecte nu i-am spus si bine am facut pentru ca acum ceva vreme am avut o discutie pe tema asta. El mi-a spus ca nu concepe o relatie intre cei mai buni prieteni!

Am avut un timp in care nu l`am evitat cat de cat si mi-a trecuthappy. Slava Domnului!

Be happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m.am indragostit si am fost impreuna un an de zile.acum ne-am desp tot cam de un an si suntem iar buni prieteni.