| Deea2427 a întrebat:

O mica intrebare doar pentru fete. Stiu ca o sa para un subiect ciudat pentru unele dar...sunteti pro sau contra sexului anal? Daca vreti dati mesaj( daca sunteti jenate de intrebare) nu vreau raspunsuri de la barbati!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pro daca imi da cardul lui si pinul =cand ia salariu

| Andreeush a răspuns:

Contra!

| Plato a răspuns:

"Nici Bănică nu a vrut sa se duca la pușcărie dar nu e mereu asa cum ai vrea sa fie."
Nu inteleg cum cineva, in special femeie, ar putea fi pro. Anusul se dilata dar nu isi revine, deci poate ajungi la pampers. Apoi, e dizgrațios, jegos, neigienic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii nu sunt jenati deloc. Ce noi nu ne putem bãga degetul sau altceva in fund? laughing

| 90210 a răspuns:

Contra

| OchiCaprui1997 a răspuns:

Pro ca e plăcere