| Sk1LLeR a întrebat:

Aceasta intrebare e strict pentru fete, daca ati facut-o sa nu fiti jenate sau chestii de genul... Deci, prietena mea refuza mereu sex-ul anal... spunand ca doare. acum vreau sa stiu de la fete. Chiar doare asa tare precum zice ea?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si eu propun acelasi lucru, de ce nu-ti bagi un morov sau castravete mare in fund, sa te vedem daca doare sau nu!
Asta pentru propria-ti experinta, ca de placere, nici nu poate fii vorba!
Iar efectele secundare dupa deflorarea anusului, sunt mari, ca nu mai pot tine caca si trebuei purtat un dopulet de curulet.

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti bagi in c#r#l tau un salam de grosimea penisului tau fiindca asa in mod garantat vei ''simtit'' raspunsul correct si adevarat. big grin

| Sk1LLeR explică (pentru corbulalbrosu):

Nu mersi laughing) vreau totusi pararile fetelor

| sofisis a răspuns (pentru Sk1LLeR):

Pai de ce? Crezi ca difera senzatia de durere? Corbul ti-a dat efectiv cel mai bun raspuns.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai habar cum se face și / sau ai un organ foarte gros, da chiar doare rău!

| SG1995 a răspuns:

Dude, e ca si cum ai incerca sa treci un ditaman busteanu prin gauri chei de la usa. Ce zici, se rupe sau nu yala?
No, cam asa e si cu sexu oral.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai fata are dreptate chiar doare. Nici eu nu accept asa ceva si ar fi bine sa i respecti decizia nu s o presezi mereu cu chestia asta daca chiar tii la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu face cu tine, o face cu altul.
De unde crezi cã stie cã doare rolling on the floor ooo

| GrungyCacti a răspuns:

Parerea mea e ca durerea e ultimul lucru la care m-as gândi. Dar cand ma gandesc la procesul de curățare, la cat de nesănătos e daca il faci des. Mai ales posibilitatea de a face prolaps...

| Asly a răspuns:

Normal că doare și dacă nu crezi, bagă-ți 2 degete in fund și vezi.

| Mrlove2017 a răspuns:

Da, e dureros si daca prietena ta refuza e pentru ca vrea sa simta plăcere nu durere.

| Raven2018 a răspuns:

Mergi la profesioniste, te rezolvă ele cu orice fantezie.
Dacă gagică-ta nu doreşte, şi nu insista. Dacă era o plăcere de la început crezi că mai refuza?
Gândeşte-te că sunt bărbați care practică sex anal şi bărbați care nu.
Aşa şi la femei.
E o decizie proprie, nu e în regulă să faci presiuni.