| monyk a întrebat:

o prietena de-a mea a avut o rel k un baiat 9 luni si dupa aceea el a parasit-o fara motive... voi ce credeti? ea este f trista si nu i-a dat nici o explicatie...credeti ca a iubit-o? ast rasp voastre sa o ajutati cum m-ati ajutat si pe mine, va pup...

Răspuns Câştigător
| Kandy a răspuns:

Probabil este un "colectionar" adica vrea sa fie cu cat mai multe fete. Este posibil sa fi gasit o "prospatura" care sa-l fi atras atat de tare incat sa o paraseasca pe prietena ta. Trebuie ca ea sa ii ceara neaparat o explicatie (lucrurile nu se petrec fara niciun motiv) si daca nu-i da e clar ca nu a iubit-o suficient... sper sa-ti fie de folos ce ti-am scris si sa-i spui ca cel care a parasit-o a facut asta fiindca nu a meritat-o! Spune-i sa treaca peste...baieti ca acela sunt multi...va pup si sper ca v-am ajutatkiss

10 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Offf...sigur a avut el un motiv. posibil sa o fi iubit-o... dar nu stiu ce sa iti spun...ai grija de ea.incearca sa ii spui ca nu s-a terminat lumea, ca nu e ultimul baiat din lume.nu stiu.ai grija sa o scoti din starea asta... straight face

| Tessy a răspuns:

Poate a iubit`o poate nu.

Oricum dupa 9 luni probabil tinea la ea, altfel nu mai erau impreuna atata timp.[parerea mea]

| 1992 a răspuns:

Daca nu s-a culcat cu el poate asta e motivul... apropo vedeti ca baieti asta vad intr-o fata (o partida buna) daca vrei sa iti icepi viata sexuala gandeste-te bine s-ar putea sa-ti para rau incercati sa va gasiti un baiat cuminte

| d33a_9154 a răspuns:

Hmm cred ca a iubit-o da dupa so pliktisit de ea si o lasat'o laughing..asa's baietii nu trebuie sa crezi in ei laughing...

| bonny a răspuns:

Probabil ca este o alta fata la mijlocwinking

| bruneta_9895 a răspuns:

Creca a iubito canva dar din multe motiva putea sa o paraseasca si sa nu fie trista ca mai sunt baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm cred ca a iubit-o da dupa so plictisit de ea si o lasat'o laughing.asa's baietii nu trebuie sa crezi in ei laughing...

| Andrei_6410 a răspuns:

Dar poate ea a fost de vina si nu ti-a zis tie tot la asta nu te-ai gandit?

| Simona_Muller_Lucaciu_1981 a răspuns:

Ce sa fac sa numai visez pe un bsiay

| Simona_Muller_Lucaciu_1981 a răspuns:

Nu pot sa ut finca mai ma gdesc la el