| ĄŇÐİ a întrebat:

Oare de ce prietenul meu este asa de indiferent si de suparat cu mine? Mentionez ca noi ne certam din 2 in 2 zile din motive banale. broken heart

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

Cunosc thinking

| lauracraciun a răspuns:

Pff.situatie foarte grea dupa parerea mea.eu netrecand prin asa ceva pot sa-ti spun doar ce as face eu in locul tau.as incerca sa discut cu el calm.intr-o plimbare ion parc si as incerca sa ajung la un numitor comun cu el.sa ai un pritene potrivit pana la urma inseamna sa ai lucruri in comun cu el, sa ai ce sa vorbesti si sa va intelegeti bine.nu inseamna ca daca arata bine trebuie sa fie al tau.in caz ca nu ajungeti la un numitor comun si nu va intelegeti bine eu cred ca ar trebui sa tva despartit si sa iti gasesti un baiat cu care sa te intelegi.din ce motive va certati eu nu situ. poate aveti viziuni diferite, poate sunteti prea orgoliosi si pana la urma cred ca aveti caractere diferite. sper sa iei decizia cea buna pa pawavewinking

| deyu1998 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund la aceasta intrebare deoarece eu nu stiu ce este in inima lui. Vorbeste cu el si intreaba-l ce s-a intamplat cu voi big hug

| caporalul a răspuns:

Pai tocmai ai raspunsul in intrebare

| DEX a răspuns:

Pai fiecare avem faze... nu tocmai placute... odata ce mai sunte-ti impreuna e clar ca va iubitiwinking

| catadoolce a răspuns:

Incearca sa o luati de la capat si sa incercati sa nu va mai certati din motive banale