| originalll a întrebat:

Bună, obraznicelor. Dacă partenerul vostru și-ar face un obicei în a bea seară de seară câte 10-12 beri... v-ar deranja asta, atât timp cât el nu v-ar spune nimic, nu ar face scandal, nu v-ar vorbi urât?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca demult dormea la usa blocului, daca ar fi un betiv oridnar, chiar si unul tacut!
Asa ceva nu as tolera sub nici o forma!

| sofisis a răspuns:

Normal ca m-ar deranja...ar insemna ca e alcoolic.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu pot trece cu vedere peste asa ceva chiar daca nu are un comportament agresiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la acele 10-12 beri se ajunge și la alcool mai tare iar când omul bea alcool tare, își pierde mințile și nu știi de ce e în stare. Nu m-aș încurca cu un viciat.winking

| TanteMarianne a răspuns:

Da e ok. berile cumparate din bani lui.