| baby123 a întrebat:

Opusii se atrag nu? mie mi se pare ca fetele cuminti vor langa ele un baiat mai smecheras iar fetele mai nebune vor un baiat mai timid langa ele. Dar voi baietii mai rai, mai smecherasi ce vreti langa voi? o fata cuminte sau una nebuna ca voi? big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| aleali a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar pot sa te ajut,e normal sa fie unul mai nebun si unul mai cuminte,gandeste-te daca ar fi doi gelosi in casa cum ar fi? bataie zilnica, daca unul e gelos si celalalt mai putin asa unul lasa de la el si evita ceartahappy. daca amandoi sunt timizi, cine cu cine mai vorbeste? cum e vorba aia cine se aseamana se aduna...trebuie sa fie un pic de chimie intre ei.iar ce vor baietii? baietii vor fete frumoase sa-si intoarca toti capu dupa elewinkingo fata poate sa faca un baiat si bun si rauwinking

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sa fie cuminte in primul rand dar si putin nebuna

| Lummy a răspuns:

Unii vor langa ei fete cuminti ca s-au saturat de "cum o duceau" pana atunci si vor sa fie cumintiti, dar altii vor langa ei fete nebune ca sa se indemne si sa fie pe placul lor.cred.

| FericituIndragostit a răspuns:

O fata care nu e timida e cea mai buna.
Nus smecheras cocalar is smecher cas sigur pe minewinking

| toxiclife a răspuns:

O fata cumintewinking sa ne completam reciproc!

| HelpPeople a răspuns:

Pai nu sunt rau, ci smecheras intr-un sens bun, nu cocalar de cartierwinking. Ambele tipuri de fete sunt potrivite pentru mine. Cu cea rea as avea o relatie pasionala, iar cea timida m-ar pune cu botul pe labe.

| Anonim_4466 a răspuns:

Una neeebuna rau

| Adevarat a răspuns:

Pai nsuh ce sa zic eu cred ca-s baiat cuminte dar eu vreau o fata cuminte