| DEJ a întrebat:

tongue Deci sa trecem al subiectlaughing nu situ de ce dar m-am despartit de fosta prietena acuam aproximativ 3 ani si cand o vad nu stiu chiar nu stiu de ce imi e rusina sa stau acolo unde vine ea sau unde o vad... Imi puteti spune de ce? Multumeschappy Scuzati categoria. Am uitat sa precizez ca nu mai simt nimic pentru ea.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Esti sigur ca nu mai simti nimic pentru ea?
Poate ai o urma de vina, te simti vinovat cu ceva fata de ea de aceia esti las si nu vrei sa dai ochii cu aceasta persoana!
Scuze daca am fost dura, dar altceva nu-mi pot explica de ce!

| BubuLina999 a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie dupa o experienta ...sa zicem neplacuta.si eu am trecut peste faza cu ''asa zisul fost prieten''laughing dar, atunci cand il vad imi spun in gand'' serios Doamne?!? asta imi trebuia!laughing'' ..nici eu nu stiu dc dar ma simt oarecum rusinata.

| BubuLina999 a răspuns (pentru BubuLina999):

Eu una ma simt naspa cand il vad pentru ca el a gresit fata de mine. stiu, e ciudat.dar imi pare rau ca oarecum am fost luata de fraiera desi, de obicei, sunt a naibii raulaughing. in orice caz, sunt hoatarata sa las de o parte aceste chestii si sa trec mai departe. e cazul sa fiu eu asa cum sunt si sa nu ma simt naspa cand il vad doar pentru ceva ce nu trebuia sa se intample.

asa si tu. stai linistit! cadin moment ce s-a terminat intre voi ar trebui sa treci peste aceste chestii ce te ''macina''. poate intr-o oarecare masura te simti vinovat fata de ea, poate i-ai gresit cu ceva sau poate ai fi vrut sa fie altfel. dc nu incerci sa vb cu ea? poate aa scapi de chestia asta. bag-o in seama, vb cu ea. ca sa te lamuresti ca ea nu are nimic cu tine si ca a trecut si ea peste si poate asa te vei simti mai bine :*

succes!

| Ofiintă a răspuns:

Buna, Nu stiu de ce m-am despartit de ea, nu stiu de ce imi este rusine sa stau de vorba cu ea, pai intreab-o pe mama omida sau consulta un psiholog!
Numai bine!
pa, pa

| bebemiksilau a răspuns:

Nu esti singurul caruia i se intampla, si mie mi se intamplastraight face

| DEJ explică:

Am uitat sa precizez ca nu mai simt nimic petrnu ea.