| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Acum ceva timp m-am despartit de prietena mea din cauza ca s-a indragostit de cel mai mare dusman al meu (i-am spus care sunt consecintele), mi-a spus asta si eu am inteles. Dupa luni de suferinta am aflat de la prieteni mei ca ea a intretinut relatii sexuale cu acel baiat si ca a lasat-o (eram sigur happy ) si ia ma suna ca sa ne intalnim undeva ca sa imi explice situatia. Mi-a spus ca e distusa ie rusina sa mai vorbeasca cu cineva ca ii pare rau si ca vrea sa ne impacam rolling on the floor. Dupa ce am suferit acum si-a dat seama cum sunt cu adevarat.Eu nu mai simt nimic pentru ea si oricum daca mas impaca nu vreau sa ma stie toata lumea ca stau cu o femeie usoara (scuzati expresia). Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Adevarul cred ca e undeva la mijloc, stai de vorba cu ea si vezi ce are de spus. Dusmanul tau s-a razbunat pe tine, folosind-o.Cred ca nu ai ce cauta in toata mizeria asta.Vezi-ti de drumul tau, relatia e destramata oricum.Las-o sa-ti vorbeasca dar, atat. Daca o folosesti si tu, nu esti cu nimic mai bun decat cel cu care ea te-a inselat. Spune-i adevarul si termina.

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Daca vrei, stai asa cu ea doar ca sa o folosesti. Daca nu, la revedere.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Din cate am citit eu aici, am dedus ca acea fata a venit cu picioarele pe pamant.Eu nu zic sa te impaci cu ea daca nu o mai iubesti, dar nu o rani mai tare.Cred ca acum se simte groaznic si are nevoie de cineva care sa-i ridice moralul.Nu uita, ea a fost fata pe care ai iubit-o candva.Ai suferit, ai vazut cum e.Acum si ea se afla in aceeasi situatie, doar ca la ea e mult mai rau.

| purenerve a răspuns:

Dai o pedala si trimiteo la masa acasa dupa aia! glumeam fetele de teafa ei nu merita baietii buni! sfat pentru toate fetele! voi preferatii baieti rai doar pentru o scurta durata de timp iar in final mereu terminati cu baietii bunitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vlaadd ţi-a zis deja şi varianta mea...

| zuzu_2067 a răspuns:

Daca nu mai simti nimic pentru ea, pentru ce sa fiti impreuna?
Spune-i "La revedere" si gata. Oricum nu merita.