| Necunoscută a întrebat:

Bunatongue. Prietena mea cea mai buna, e indragostita pana peste cap(!laughing) de un baiat, care acum e la liceu. Cand era in a 8a, la scoala, tot timpul il urmarea cu >privirea: si el la fel. Cand li se intersectau privirile, zambeau discret. El e genul de baiat "cool", pe care toate fetele ar vrea sa-l aiba, popular sa zic asa. (la noi in scoala laughing). Prietena mea, lua meditatii la matematica, si el la fel. Si destinul, a facut ca sa aiba in aceeasi zi, deodatabig grin. Vorbeau, se ajutau reciproc. Am facut rost impreuna de id-ul lui, si nr de tel devil. Dar, ea e prea prea timida ca sa vorbeasca cu el, pe mess sau la telefon. E foarte indragostita de el, chiar daca nu vrea sa recunoasca laughing. Credeti ca face bine daca ar intra in discutie cu el, fata in >fata?: Sau alte sfaturi, ca sa-l atraga >: sau stiu eu.hee hee

Orice e binevenit!tongue

Fundaa la care vreau eu devil
happy

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Buna!
Si e superb ca prietena ta iubeste :X

Poi, prima data sa ii testeze hamu`.
Adica, pe mess, sa ii puna un chestioanr a` la fete laughing

Apoi, un suculetz nevinovat impreuna e excelent ( impreuna cu tine si cu bf tau daca ai ar fi ideal. sau poate are el vreun frate sau prieten frumusel =p~ )

In momentele astea trebuie sa se simta frumoasa pentru a avea sex-appleal si pentru a avea curaj.

O sedinta de frumusete la tine sau la ea acasa ii av da increderea necesara dar si lookul. A, si hainele sunt importante. Da-i sprijinul moral de care are nevoie si imprumuta-i ahinele in care se simte si arata excelent. love struck

9 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Ar trebui sa se intalneasca fata in fata si sa-si recunoasca dragostea unu celuilalt poate cine stie vor avansa la saruturi etc... daca chiar sunt indragostiti vor avea o relatie placuta si destul de lunga Bafta! tongue big grin funda smug?

| Necunoscută explică:

@anonim Nu, nu e vorba de minetongue Inca nu sunt indragostita. Dar, crezi ce vrei.happy

| D A R i U t S s A a răspuns:

Frumoasa povestebig grin
Ce pot zice, daca au vorbit si "se cunosc" cat de cat.cum ai zis tu ca au vorbit la meditatii ar face bine sa il bage in lista de mess, sa ii zica un "buna" pana nu vine alta si il sufla usor.happy
O sa vada ca daca si el o place o sa fie incantat ca il baga in seama pe messenger si o sa "curga" totul de la sine.
Numai bine si multi pupici. Daria!

| zonik93 a răspuns:

Pai ar fi bine sa vorbeasca fata in fata cu el.Si sa-l cunoasca mai bine.
Ca sa atragi atentia unui baiat trebuie sa fii naturala in toate punctele de vedere (machiaj, comportament si altele)
Adica sa fi tu insati!
Sper sa te ajute!
Bafta prietenei tale.

| deutza_5781 a răspuns:

Daca e genul de baiat care face misto sau care se da mare sa zic asa mai bine spune-i sa stea in banca ei ca o sa sufere mult am trecut si eu pe acolo si nici in ziua de azi dupa ani de zile nu a disparut durerea happy ai grija cum o sfatuiesti interseazate sa vezi daca le face asemanator si la alte fete iar daca face nu incerca sa treceti cu vederea va fi rau! sper ca o sa pui in aplicare sfatul meu te pup:*

| Mihai_1499 a răspuns:

Poi depinde de baiat el cum se comporta?happy Presupun ca este tupeist? Daca spui cai genul cool. poate incerca sa vb cu el fata in fata ...Si sa incerce sal atraga singura sa vb cu el cand e singur nu cu gascabig grin asta poate sa o ajute si pe mes poate incerca big grin Dar nu trebuie cand vb sa fie timida... ar trebui sa incere sa fie in largul ei ca si cum lar cunoaste de o viata happy poate asa ar rezolva ceva big grinbig grin Sper ca te-am ajutat happy ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa fie fata in fata la o discutie daca nu nimic nu se va intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand e vorba de tine in ceea ce ai scris si nu de prietena ta cea mai buna si in al doilea rand e cam copilaresc ce spui tuwinking dar nu ma mir... e vorba de o varsta la care asa gandesti.,. dar oricum succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cred ca ar fi mai bine sa vb cu el fata in fata