| Nu conteaza a întrebat:

Buna tongue sunt o fata d 15 ani si am si eu o "problema" si nu prea stiu cum s-o abordez. Imi place un tip d 17 ani din scoala pe care l am cunoscut printr-o prietena in vara, si am vorbit mult p net si parea ca ii pasa de mine, dar cand a inceput scoala am aflat niste lucruri care m au facut sa ma infurii p el si nu am vrut sa am d a face cu el. Cred ca doar cautam un motiv sa nu il abordez rolling eyes. prietenele mele tot converseaza cu el rolling eyes si este destul de evident ca il plac. acum putin timp mi a spus sa incerc sa vb cu el ca nu ma musca, dar el este mereu cu niste tipe p care eu nu le suport si cand incerc si eu ceva, ele sar p el, si mi se intampla si niste lucruri ciudate; adica mi a venit fix cand mi a aruncat o privire cam sictirita laughing si pur si simplu se face ca nu ma vede.nu stiu ce sa fac sad stiu ca ar trebui sa vb cu el. dar pur si simplu ma intimideaza straight face nu pot sa ma apropii d el fara sa incet sa tremur sau sa am dureri menstruale laughing:-

Răspuns Câştigător
| seby8873 a răspuns:

Uite daca pe fetele alea tu nu le suporti atunci nu e neaparat sa fi in preajma lui cand e cu ele, poti vorbi cu el pe net si sa va stabiliti o zis si o ora in care sa va vedeti la un suc sau ceva (nu conteaza unde) doar sa va simtiti bine, apoi iesiti si fara sa fi furioasa pe el sau ceva asa sa fi ca si cum nu sar fi intamplat nimic si nu fi timida deoarece el te poate controla mai mult atunci, incearca sa vezi jumatatea plina a paharului tot timpu si incearca sa ii vorbeste despre ceva lucruri de care sa fie interesat cat de cat sau atras pentru ca atunci se va simti atras de tine intr-un fel sau altul. Cum zice si Roxy ai putea foarte bine sa pui o prietena sa intrebe daca te place, ma gandesc ca daca il vei intreba tu pe el poate va crede ca esti nebuna dupa el sau ceva de genu asta (obsedata) si presupun ca nu vrei asta. Just be yourself

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cunosc de aceea nu iti pot spune ce fel de persoana esti... dar din cate spui tu mi- se pare ca esti timida. Incearca sa ai mai multa incredere in tinewinking. Daca acele fete pot, inseamna ca poti si tu. Dar daca sta cu alte fete...nu stiu ce sa spun. roga o prietena sa il intrebe daca te place sau daca vrei poti sa-l intrebi chiar tu; x!
Mult succes si o primavara cat mai senina si frumoasa!

| Nu conteaza explică:

Da.sunt destul de timidahee hee mrs oriqm...am sa vad daca isi schimba atitudinea rolling eyes