| MrSpooky a întrebat:

Pai vreau sa ma ajutati cu ceva
colega mea de banca cred ca ma placehee hee
se uita la mine iar cand ma uit la ea isi intoarce privirea
cand am niste probleme ea ma ajuta sau incerca sa ma inveseleasca
voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| lory_6894 a răspuns:

Poi parerea mea este ca da te place dar ca sa fii sigur mai bine ai intreba-o sh apoi te vei convinge:*

7 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

Zici ceva de genu : "Bai sa vezi ce baiat dragut vazui aziii... day dreaming care imi facu si cu ochiu ahh ce frumos era[chiar daca nu este asa] si trece pe acolo in fiecare zi la aceeasi ora pe drumul meu love struck" cam asa ceva. mai complexeaza tu. Bafta!big grin

| raluca18 a răspuns:

E posibil sa te placa desi nu este obligatoriu...

| maya1030 a răspuns:

Pai daca tie teama ca te place incearca sai explici ca-ti plac baietii...

| marmusic a răspuns:

Cred ca te placewinking

| MrSpooky explică:

@SEBy alfa ca sunt in clasa a 11-a si lasa-ma in pace cu sexu tau

| MrSpooky explică:

Da din cate vad au raspuns si gay la intrebarea mea
sincer nu trebuia baieti

| laptic a răspuns:

Ca te place ince clasa sunteti ar trebui sa faceti sex de 5, 57