| q12Alinagabriela a întrebat:

Buna, pe 3 septembrie a fost o joaca cu prtn meu in fine.Am facut teste de sarcina pana in luna noimbrie in fiecare luna cate un test, de atunci nu am mai intretinut act sexual.Dar de pe 3 septembrie pana in ziua de azi burta mea nu trebuia sa creasca?
Ciclul mi-a venit si luna asta!
Sunt sau nu gravida?
Testele au aratat ca nu, burta mea este ok nu e mare, sunt si foarte slaba

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca NU esti insarcinata, ce ai in capul ala paie? Mergi la medic sa te consulte numa face teste de sarcina aiurea. Ce varsta ai?

| MarianWLF a răspuns:

Situatile cand iti vine ciclul peste sarcina sunt rare, din septembrie pana acum existau semne evidente de sarcina, poti sta linistita ne este cazul.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă testele de sarcina au fost negative și nu ai mai întreținut acte sexuale, nu poți sa fii gravida.

| Andra08032005 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclu pe fiecare luna si testele sunt negative, po-ti sta linistita. Eventual sa nu fi ramas de la alte contacte. Dar din septembrie exclus. Se vedea pe test si iti crestea si putin burtica cum zici tu tongue numai bine

| q12Alinagabriela explică (pentru Andra08032005):

Nu am intretinut act sexual.Eram virgina el si a introdus de cateva ori in mine.Inainte ejaculase, dar s-a sters bine cu servetele umede.Am facut test de sarcina de la o saptamana, 2, 21 de zile in octombrie inca 2 teste si in noiembrie( au fost toate negative) dar ma sperii dimineata burta e plata seara mai umflata, din cauza ca mananc cred.N am simptome, menstruatie am.Am ovare micropolichistice.Am fost si la ginecolog in octombrie la sfarsit si a constatat ca sufar de ovare micropolichistice.Eu zic ca s-ar fi vazut la ecografie daca era ceva, imi zisese ca uterul este bine. Din sept la inceput pana la octombrie la sfârsit s ar fi vazut, nu?

| Andra08032005 a răspuns (pentru q12Alinagabriela):

Daca zici ca a ejaculat inainte trebuia sa fi urinat sau sa fi facut dus. servetelele nu curata si in interior. gen pot ramane pe teava sa zic asa da oricum daca a trecut atata timp nu iti fa griji. data viitoare fiti mai atenti :*