| deea_4662 a întrebat:

Pe 4 iunie am fost in excursie cu clasa mea si cu inca o clasa. In tren mi-am dat seama ca imi place de un baiat de la cealalta clasa. el fiind varul unui coleg de al meu. cand am ajns la hotel. am vorbit. s el ma intrebare daca vreau sa fim impreuna si eu i.am zis ca da. toata seara am stat impreuna si era foarte afectos cu mine s a 2 zi. la scl la fel. dar intr. o zi la scl trecea pe langa mine fara sa zica nimic. si i-am spus varului lui ca nu mai vreau sa fiu cu el. dpa aceea tot ne intalneam peste tot. ne invarteam in acelasi cerc de prieteni. am fost la strand cu el. si cu inca 3 prieteni de ai lui si 2 prietene de ale mele. la strand ne.am sarutat dar nu vroia sa ne impacam. vorbim mereu la telefon de un timp. de curand am avut un iubit cat am fost la mamaie dar cu baiatul acela am mai fost impreuna. si el este gelos sau asta e parerea mea. mereu imi zice cateceva de celalalt.chiar daca stie ca nu mai am trebuie cu el si imi zice mereu de o fata nu este cu ea dar se mai int din cand in cand cu ea. ea are iubit. el i-a spus varului lui ca nu vrea sa ne impacam acum deoarece sta mai mult pe la tara si nu avem cand sa ne vedem dar cand incepem scoala ar vrea sa ne impacam din cate am inteles.credeti ca inca ii mai place de mine?

Răspuns Câştigător
| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Salut!:d Eu cred ca el inca te place, si n-a incetat s-o faca de cand ati fost in acea excursie. Cred ca faptul ca te-ai despartit asa de brusc de el(poate nici nu stia motivul) l-a facut sa sufere. Dar si tu ai gresit pentru faptul ca atunci cand te-ai despartit de el ai facut-o prin varul lui, si nu i-ai spus-o direct in fata(un baiat apreciaza mereu o fata care ii poate spune ce gandeste in fata). Dar daca ne gandim bine poate ca ar fi trebuit sa-l intrebi de ce nu te-a bagat in seama in loc sate desparti de elstraight face. Dar toti facem greseli, mai ales in dragostewinking. Fruntea sus! O sa vezi ca se va termina cu final fericithappy. Sper ca te-am ajutat! Papa:*!

5 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Te foloseste deschide ochii in primul rand. adica hello iti zice de o fata si la inceperea scolii poate se vaimpaca cu tine daca tie iti convine o astfel de situatie supor-o eu una zic ca nu-i de tine baiatul asta gaseste ceva mai bunwinking

| AlexaXoXo555 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa cu acea fata deoarece TE PLACE! Dar daca te mai intreaba daca vrei sa fii cu el lasa-te mai greu sa vezi daca te place cu adevarat.

| AlexaXoXo555 a răspuns:

Fundalove struck:! pls

| R3B3ll a răspuns:

Eu unul cred ca e o fire mai geloasa sau suparacioasa ii place viata mai retrasa dupa descrierea care iai dato si eu unu cred ca inca ii mai place dar nu stiu cum sa se comporte ACEASTA ESTE PAREREA MEA CEL PUTIN!

| alinutza_3450 a răspuns:

Te cam foloseste dar tu nu fi naiva si nu ii pica in plasa lui dupa ce o sa staie cu tine va vrea mai mult asa am patit si eu nu fi naiva si te lasa prostita de el spune-i ca tu nu mai vrei sa stai cu el din cauza ca iti place dde alt baiat