| D A R i U t S s A a întrebat:

Pe ieri am avut primul contact sexual. iar alartaieri.doar s'au atins putin. Dar de acum 2 zile ma doare burta incontinuu si azi de dimineata m-am trezit cu o stare de greata.happy Care este motivul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Eu zic ca nu este nimic, stai linistita.atata timp cat v-ati protejat nu are ce sa fie.:*

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Semne de gravida in 2 sau 3 zile in nici un caz, nu mai bateti campii"

| star4all a răspuns:

Pai de obicei prima data cand o faci ti se deregleaza organismul. Va dura putin pana isi iti vei reveni. Asta e una din consecintewinking

| D A R i U t S s A explică:

Da.A fost protejat a 2 oara.

| Gstefan a răspuns:

Din moment ce ai greturi dimineata si prima data nu ai folosit protectie doar a 2 a oara eu as spune ca esti gravida. Du-te su cumpara un test de sarcina pentru orice eventualitate, as putea sa gresesc.

| Lesu22 a răspuns:

1.ai avut prezervativ
2.du-te si cumpara un test de sarcina ca sa nu ai banuieli