| LexuKrys a întrebat:

Am o iubita de 5 luni de zile iar pe data de 29 iulie, am avut primul contact sexual cu ea (protejat). Ea a ramas fara stop pe data de 23-24 iulie. Perioada ei de fecundatie, a fost pe data de (6-7 august). Am mai avut un contact cu ea pe data de 9 august, tot protejat, dar am gasit o secretie albicioasa pe prezervativ si cam groasa. Faza e ca a doua zi, a zis ca are stari de greata... Ieri pe data de 12, am facut-o cu ea, de doua ori... adica practic am avut un contact scurt iar apoi, unul lung, pe scurt mi-am dat drumul de 2 ori. Si cum a zis cineva ca femeia trebuie sa vrea si barbatul sa poata, am m-ai facut-o si pe 13 de dimineata big grin (Tot protejat! ). Acum dupa contact a zis ca simte fluturi in stomac (m-a lasat Poker face) iar seara mi-a spus ca o doare burta (jos).

Nu ma sperie secretia albicioasa cat ma sperie starile ei.

Mentionez ca ea nu mai facuse "ceva" de 2 ani, de cand a fost fortata sa faca ceva si a durut-o foarte tare atunci iar mai apoi nu a mai vrut sa o faca!

E posibil ca din cauza excesului de ieri sa se simta asa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te retine sa nu mergi la un medic de specialitate?

| VladPătrașcu a răspuns:

PLM vezi si tu laughing

| VladPătrașcu a răspuns:

laughing ce atatea excese si chestii... ai mai mult de 14 ani ma laughing)?