| girl001 a întrebat:

Baieti ce preferati :o relatie serioasa cu o fata cuminte si la locul ei sau o relatie cu o fata care prefera cluburile de noapte, disco, si uneori patul? si de ce anume?(argumentati raspunsul)Va rog sa raspunde-ti sincer dupa experienta voastra de viata!

Răspuns Câştigător
| alinpocris10 a răspuns:

happy ai pus o intrebare foarte ok.
Pai eu prefer o fata cuminte sa zic la locul ei. si asa este iubita mea dar o persoana reusesti sa o schimbi si tu sa devina fata 2 sa zicem happy.O femeie cat de cuminte ar fi isi incepe viata sexuala cu un baiat sta cu el. ani dar... simte nevoia de altceva de o senzatie tare sa vada cum e cu altu cum e intr-un club si se ajunge la mai multe happy deci o fata cuminte nu gasesti poate una din maramures intr-o coliba si fara tv fara nu stiu laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am avut parte de experiente neplacute cu fete stiu cum e sa o duci rau cand te inseala, sta pe interes cu tine, etc. si mi-am propus sa raman singur pana voi muri. Am sperat destul ca voi fi cu una cuminte si nu mi-a ajuns ocazia numai ca acum e prea tarziu pentru asa ceva. Am planuri de viitor care nici nu-mi permit sa am familie si mai am un motiv destul de delicat ca sa nu mai fiu cu cineva (nu am probleme de sanatate sau ceva grav) dar e jenant si putini mi-ar da dreptate, nu am de gand sa-l spun aici in public.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru mgtow):

O ai mica mica?

| mgtow a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Vrei sa o vezi? Dupaia iti dai cu parerea, nu veni cu idei fabricate ca nu au rost.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru mgtow):

Doar am tras o concluzie, asa pare din raspunsul tau

| mgtow a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Dar puteai sa spui in alt mod nu la misto, daca vrei sa stii de ce vreau sa fiu singur da-mi id tau si iti zic.

| BlancaFantasma a răspuns:

TOTI vor spune ca prefera prima varianta.dar daca`i puui in fata faptului implinit toti vor alege c****a, fi siguraoh go on
Evident fetele cuminti de care spui tu sunt la mare cautare pentru a fi batjocorite.de baietii fara cap, care se gandesc numai la sex desigur.
Exista si baieti(cam prea rari, ce`i drept) care nici nu se uita la fetele usoare.nu cunosc niciunul dar speranta moare ultimalaughing

| VadTot a răspuns:

Aceasta intrebare este mai degraba una retorica acum Ce raspunsuri ai vrea si cit de mult te ar ajuta sunt baieti si baieti fiecare cu gustruile lor asa cum si voi fetele aveti gusturi diferite Deci Nu inteeleg de ce ai pus o asemenea intrebare cum ar fi eu sa pun o astfel de intrebare dar ca baiat invers cu ce m-ar ajuta s au m ar incalzi?laughing)Probabil esti o fata care faci parte din categoria fata cuminte?laughing)

| gicuu1997 a răspuns:

Eu prefer o fata cuminte pentru ca e mai normal asa, una care practica cluburile de noapte, disca, patul gasesti la tot coltul, desigur, si astra terbuie citeodata, dar ft rar. o relatie cu o fata nebunatica nu poate dura ft mult, si niciodata nu stii la ce te poti astepta de la ea...