| anonim_4396 a întrebat:

Mi'a intarziat menstruatia 11 zile (in decembrie mi-a venit pe 24), nu am un ciclu regulat, prietenul meu nu a ejaculat inauntru dar ma inteapa burta in toate locurile. pot fi insarcinata? ( sunt si putin racita. )

Răspuns Câştigător
| adrian93 a răspuns:

Sonya mai bine du-te si intreaba un doctor specializat , pe site`u asta nu prea exista asa ceva. Fiecare zice ce stie si ce ii da prin cap happy si app. am vazut ca ai pus intrebarea asta cam de 2 ori , incearca un test de sarcina . si prietena mea are intarzieri de cateva zile de fiecare data si eu tot asa stau cu frica in san laughing

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai nu conteaza daca nu a ejaculat in tine pentru ca poti ramane insarcinata datorita lichidului preejaculator pe care el il elimina la inceput fara sa simta. Asa ca sanse sa ramai insarcinata sunt cam multe... fa un test de sarcina si data viitoare protejeaza-te.

| foxi a răspuns:

Un test de sarcina.clarifica lucrurile!

| foxi a răspuns:

Cumpara un carucior si cele necesare celui mic!

| lolly_3072 a răspuns:

Fa un test de sarcina(poti sa il cumperi de la farmacie)si chiar daca nu esti insarcinata poti sa iei tot felul de boli daca nu te protejezi.straight face

| xdaria19 a răspuns:

Da, poti fi insarcinata, dar la fel de posibil este sa ai si o anexita... Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina si sa consulti un medic.

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Stai linistita sa-r putea din cauza racelii sa nu iti fi venit menstruatia se intampla la multe fete, is care le intarzie si mai mult
si daca ai fi insarcinat n-are cum sa iti vie menstruatia.

| PreaBunPtLumeaAsta a răspuns:

Spune prietenului tau sa iti ia test de sarcina ca doar nu e barbat daca nu sa roage pe un prieten de al lui. si fal si gata te ai linistit stii ce ai de facut

| adrian93 a răspuns:

Sonya mai bine du-te si intreaba un doctor specializat, pe site`u asta nu prea exista asa ceva. Fiecare zice ce stie si ce ii da prin cap happy si app. am vazut ca ai pus intrebarea asta cam de 2 ori, incearca un test de sarcina. si prietena mea are intarzieri de cateva zile de fiecare data si eu tot asa stau cu frica in san laughing