| anonim_4396 a întrebat:

Pfff... vreau sa va povestesc ceva.Ieri mprietenul meu m-a adus acasa de la scoala si era totul ok dupa am vorbit la ora 5 la telefon si la fel era ok. Dar seara la 8 cand ne-am vazut era suparat, l-am intrebat ce are si mi-a zis ca nimic. Am incercat sa-l inveselesc dar nimic. Am stat pana pe 10 in parc tinandu-l in brate si dupa m-a adus acasa. Era tot suparat. In fine mi-a spus ca ma iubeste, m-a pupat de noapte buna si a plecat. Azi am fost in pauza de la 10 la el in clasa dar nu era, l-au sunat colegii sa-i spuna k sunt in clasa si il astept dar el a zis ca nu vine la scoala. Am asteptat toata pauza in speranta ca va veni dar degeaba, am revenit la 11 si la fel. Ajungand acasa l-am sunat de mai multe ori si nu a raspuns ba chiar mi-a dat ocupat...Chiar nu stou ce sa cred, nu ma simt inovata cu nimic si totusi el e suparat. Ce sa cred din aceasta intamplare? sad sad crying

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta s-a intamplat ceva in familie, debicei cand e ceva rau asa face oricine.
fii acolo langa el ca va aprecia mult dupa si dupa veti fi si mai apropiati

| Gameru a răspuns:

Cel mai bine este ca sa te duci la el acasa sau sa il suni sa va intalniti undeva si sa incerci sa il faci sa iti spuna ce s-a intamplat cu el

| anonim_4396 explică (pentru Gameru):

Si eu ma gandeam la asta, o sa merg mai tarziu.

| RedDany a răspuns:

Nu stim. lol, nu-i citim gandurile

| anonim_4396 explică (pentru RedDany):

Mda. Totusi daca nu ma poti ajuta te rog evita comentariile aiurea.

| Andreea010100 a răspuns:

Te-a vazut cumva cu un alt baiat?