| IamSien a întrebat:

Am in clasa o fata pentru care simt ceva, dar nu stiu ce inca. De multe ori m-am inselat in privinta sentimentelor mele si de aceea am facut urmatorul lucru : am asteptat o intamplare sa zic, dupa care eu sa ma supar(sa creada ea ca m-am suparat) si aproape am exclus-o. Nu mai vorbeam cu ea, nu ii mai raspundeam si nici dupa ce am plecat nu am pupat-o ( a zis "Nu pot sa cred!").
O sa o tin asa cateva zile 2-3 si vreau sa vad ce o sa simt. Si daca ea o sa mai insiste "sa o iert".
Ce puteti spune despre ce am facut?

2 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa te gandesti foarte bine la ceea ce simti si sa ai grija sa nu o pierzi pentru ca apoi s-ar putea sa regreti. Poate ca o sa se sature de ceea ce ii faci si cand vei vrea tu sa vorbesti cu ea iti va face la fel. Mai bine ai acum grija. Sti cum se zice:bate fierul cat e cald.

| euI a răspuns:

Ciudat lucru poate isi pierde interesul...ea...si nu te mai cauta sau gaseste pe altcinevawinking