| Locka a întrebat:

Plac un baiat, si el ma place iar chestia asta o stim ambii... Dupa un timp a fost o petrecere unde eu nu am putut ajunge si s-a sarutat cu o fata acolo care ma cunoaste si stia ca il plac. sarutul a fost o provocare dar s-au sarutat si dupa asta am aflat a doua zi... si el si-a cerut scuze si a zis ca a fost provocare? ce ma sfatuiti sa fac? sad dau funda.

11 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

1.Nu ai nici un fel de relatie cu acel baiat, deci nu poti avea pretentii de la el.
2.Multumeste-te ca si-a cerut scuze,ca, daca era altul poate nici atat nu facea.

Acest baiat are sentimente pentru tine, nu-l lasa balta, deoarece a fost o provocare.
Cat despre fata nu prea stiu ce sa spun poate si ei ii placea de baiatul respectiv si de asta a acceptat provocarea, sau poate pentru distractie..nu stiu, oricum nu iti mai exprima sentimentele pe unde poti ca nu se face asa, ca drept dovada aceasta fata, macar de nu stia avea o scuza, dar asa nu se poate.

| Niakit a răspuns:

Hei! happy
Eu una te-aş sfătui sa o laşi mai uşor cu acest băiat. Dacă s-a sărutat cu o altă fata înseamnă că nu te apreciază îndeajuns si ca nu merită osteneala ta. Dacă te placea cu adevărat şi te respecta, cu siguranţă nu ar fi făcut aşa ceva, dar obişnuieşte-te, pentru că in general aşa sunt toţi băieţii.
O seară plăcută!

| klark7410 a răspuns:

Fa-l sa-ti demonstreze ca te place si ca intr-adevar a fost o provocare...

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat nu ai o relatie cu baiatul respectiv, nu poti avea nici o pretentie. Se pare ca nici el nu stie acest lucru. Daca a fost rezultatul unei provocari, atunci e bine sa te reorientezi catre alt baiat, care stie sa faca fata unei provocari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vezi de treaba in continuare happy a fost o provocare si atatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

E doar un joc...Acum daca nu o saruta ce ziceau prietenii lui? Iti zic eu : "Lol, ce fraier e asta". Lasa-l si pe el.E baiat totusi.Ai putea sa saruti si tu un baiat sa fiti chit.

| Niakit a răspuns (pentru xJustJuss):

Pe cei care ar spune asta nu poţi sa-i numeşti "prieteni". Dacă le-ai spune că ai prietenă si nu poţi face asta, ar fi normal sa înţeleagă. Aşa fac prieteniiwinking

| sirisacm a răspuns:

Pfai, de cand nu am mai jucat adevar sau provocare laughing deci e clar, A FOST O PROVOCARE, nu avea ce face :o

ps: altii isi prind nevasta cu altu in pat si nu pun intrebari d'astea pe TPU, iar tu...

| papusikata a răspuns:

Daca chiar n u vroia sa se sarute cu fata aia din respect pentu tine nu se saruta si mai ales ca a fost o provocare, pai frate azi ma saruti pe mine maine pe alta nu asa se face