| popescucarmen43 a întrebat:

poate că o sa vi se para absurd dar problema mea e cât se poate de serioasa! Am 16 ani și am prieten, problema este când el mă sărută,mă musca de gat,sau vrea să mă excită eu efectiv NU SIMT ABSOLUT NIMIC! da știu suna prostesc și chestia asta și pe mine mă frustrează,dar chiar daca nu simt acea plăcere pot spune că de udat mă ud dar nu că atunci când mă satisfac singura și e gen ceva vâscos,e doar gen apa, apa... Precizez că nu ne-am inceput viata sexuala :/ ce poate sa fie in neregula cu mine? eu cred că și face treaba destul de bine.Ce hormon sau substanță din corpul meu poate să-mi afecteze acest simț al placerii? cine e vinovatul?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti mica pentru asta, ai sarit peste niste etape ai pierdut emotia. La 16 ani e momentul cand te plimbi de manuta, transpirand de emotie cu un aiat in parc si cand te ravaseste un pupic pe obraz de nu poti dormi doua saptamani. Muscataul de gat nu e excitant la nici o varsta, dar la varsta ta e chiar o barbarie. Cum sa te excite daca te trateaza ca pe o femeie experimentata si cu 5 ani mai mare?

| Pool77 a răspuns (pentru Brigaela):

Nu sunt de acord, eu ma excit foarte tare daca sunt muscat de gat, la fel si prietena mea.

| RAY a răspuns:

Atrasa fizic de el esti?

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Ce ai tu cu fizicul?laughing

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Pai conteaza

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Nu conteaza chiar deloc.

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Doar sufletul ))))))))))))))

| mihai69 a răspuns:

Lipsa de experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu zic ca nu e persoana potrivita sau nu mai simti ce ai simtit la inceput.Eu zic sa mai astepti si sa nu iti mai faci griji ca nu ai nici o problema.Succes!

| Aragaz94 a răspuns:

OLX e vinovatul!