| anonyyym a întrebat:

poate pare ciudat. nu luati in sens de gluma. dau funda:*.
( dezvirginarea la baieti ) asa zisa "ață" cand se rupe. cum se rupe pentru ca e prinsa pe cap si unpic mai jos. si daca doare cand ai primul contact sexual si daca curge sange. rog seriozitate. am 12 ani. ( cu parinti nu vb. pentru ca mi-e rusine. )

Răspuns Câştigător
| Summer a răspuns:

1 De cele mai mult ori nu se rupe din prima, la unii mai tarziu, la altii niciodata
2 Curg 2 3 picaturi de sange
3 Ustura foarte putin 1 zi maxim 2
Nu iti fie frica. Nimeni nu a murit din asta. Oamenii o fac din placere deci durere nu e!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dezvirginarea la baieti NU are nici o legatura cu frenul (asa-zisa ata). La majoritatea barbatilor acesta nu se rupe niciodata. La cativa se rupe la o masturbare sau la un act sexual oarecare si doar la foarte putini se rupe la primul contact sexual. Ruperea este insotita de o usoara durere.

| SmoKKe19 a răspuns:

Eu am facut sex de mai multe ori si tot nu s`a rupt.Nu se rupe la toata lumea...o singura data am gasit ceva sange in prezervativ...foaarte putin de acolo, dar nu s`a rupt

| Claudiu2011 a răspuns:

Ata poate sa nu se rupa niciodata.dar nu asta inseamna dezvirginare.dezvirginarea e la primul contact sexual.ai grija ce faci.esti prea mic inca.curge putin sange cand se rupe ata.si ustura da.

| bresti a răspuns:

Ata aia are rostu ei acolo, poti sa ajungi la 50 de ani si tot intreaga este, poti sa zicem daca ai noroc sa mai desverginezi pe vreo una sau ma rog pe vreo unu daca e cazu si tot intreaga sa fie.

| anonyyym explică:

Da am inteles mersi. dar daca "ața" e prinsa si pe cap... si mai jos putin daca se rupe se rupe din ambele parti sau doar de pe cap?