| Alina_9967 a întrebat:

unui baiat ii place de mine, iar mie.pai nu prea sad da e mai mare decit mine cu 2 ani jumate.happy si a spus ca asetapta un raspuns de la mine...cum sa-i spun ca nu vreau sa ma intilnesk cu el ca sa nul ranesc? big grin
funda pliSs

2 răspunsuri:
| PrettyLitlleLiar a răspuns:

Si eu am patit asahee hee si cred ca toata lumea a patit.o :d pai il iei asa mai pe ocolite...nu.i spui direct ca nu vrei il ii asa pe ocolitetongue cand te intalnesti cu el deschizi alt subiect si daca el aduce vorba spune-i delicat ceva in genul de : pai stii tu...ca eu m.am gandit mult si chiar vreau sa ramanem prieteni dar nu vreau sa fim impreuna sad te rog sa nu te superi big grin si gata laughing sper ca te.am ajutatbatting eyelashes funda?big grin

| Oanna_1609 a răspuns:

Ma gandesc ca e urat sau mai badaran din fire de nu vrei sai dai vreo sansa...dar nah este alegerea ta daca nu vrei sa stai cu el ai putea sa-i spui ca iti place de altu sau nu e genu tau, sau direct ca nu esti interesata...ei bine asta sigur lar enerva asa ca mai bine spune-i ca parinti tai nu vor fi de acord si asa scapi ca nu are ce sa mai comenteze la asa scuza!