| MiRuNiKaa a întrebat:

povestea mea suna cam asa, am fost cu un baiat o luna si apoi ne-am despartit din gelozia mea imensa ca l-a vazut cineva ca se plimba cu un prieten de-al lui si cu o blonda.Eu nu am incetat sa tin la el nici acum desi au trecut 2 luni de atunci, din acel moment nu prea am mai tinut legatura dar avem aceiasi gasca de prieteni si ne vedeam in fiecare zi.Au trecur 2 luni de atunci si, acum 2 seri imi era frig pentru ca eram in tricou si a venit la mine si m-a tinut toata seara in brate. Apoi am inceput sa vorbim de vreo 3 seri prin mesaje si mi-a spus ca el chiar a simtit ceva cand m-a tinut in brate. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Mor dupa astfel de povesti si imi aduc aminte de adolescenta. AHHH! Ce vremuri frumoase! Ce poate fi mai frumos?! Ar fi cazul sa fii mai putin geloasa caci gelozia nu iti va aduce lucruri bune. Daca el a venit la tine, chiar si dupa cearta, e un lucru cu subinteles.Succes!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ar fi cazul sa nu te mai pedepsesti singura.
Da-i o sansa baiatului si inimii tale.
Si, alta data, nu mai crede ce spun ceilalti, ci ceea ce-ti spune inima si sufletul tau!

| DNSK a răspuns:

Sa-ti tii gelozia in frau. ma rog, intai invata sa faci asta

| neutrino a răspuns:

Ofera-i iarasi posibilitatea sa te tina in brate.

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca il jena cocoselul. Atat.
Stai linistita. Nu va fi o relatie serioasa.