| Alinirim a întrebat:

Buna, prietena mea a avut contact sexual in urma cu 4 luni si i-a venit menstruația normal dar acum are întârziere, se poate sa fie însărcinată desi au folosit prezervativ?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Willis a răspuns:

Tu ești normal la cap?
După 4 luni întrebi așa ceva?
Apoi dacă a folosit prezervativ, cum să rămână gravidă. Apoi dacă este prietena ta, ei au folosit prezervativ, care ei? Ea și altcineva? Sau "ei" este vorba despre tine și ea?
Nu sunteți în stare să vă exprimați corect, dar e bine că știți să faceți copii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Willis):

A spus prietena, nu iubita, poate se referea doar la o prietena.

| Anuskaa a răspuns:

Din moment ce a avut menstruatie nu are cum sa fie gravida, plus au folosit si protectie. Daca era gravida stia deja avea simptome de mult.