| Seeezar14 a întrebat:

Am avut un contact sexual impreuna cu prietena mea de 3 ori pana acum. Am folosit prezervativ de fiecare data. Dupa primele doua dati i-a venit menstruatia, normal fara intarziere. Dar la al 3-lea contact sexual a durut-o capul, i-a curs un lichid alb din vagin, si i-a curs si sânge. Mentionez ca nu am terminat in ea in niciuna din cele 3 dati. Iar a doua zi a avut greata si ameteli. Oare de la ce este? Poate fii vorba de o sarcina? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil sufera de anemie sau de afectiuni gastrice si ar fi indictat sa mearga sa fie consultata de catre medicul de familie. Sangerarea aparuta dupa terminarea menstruatiei, poate avea mai multe cauze, dar in cazul in care se va repeta, va trebui sa mearga sa fie consultata de catre un medic ginecolog. In situatia prezentata in aceasta intrebare, NU poate fi vorba de existenta unei sarcini nici chiar ipotetice. Multa sanatate!

| Seeezar14 explică (pentru corbulalbrosu):

Iti multumesc frumos pentru răspuns.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca aceste stari le-a avut din cauza unor momente neplacute in acea perioada.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Ma refer la stres, oboseala sau probleme in familie.