| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a dat id-ul varului ei ca sa-l bag in lista mea pentru a-i face o farsa. Dar el s-a prins cine sunt pentru ca mai auzise de mine.La inceput se cam prostea si punea niste intrebari ciudate dar apoi si-a cerut scuze de nenumarate ori. Apoi am inceput sa vorbim despre muzica, filme, etc., el cerandu-mi ca tot ce vorbim noi sa nu afle nimeni(verisoarele lui il cam sacaie la cap)...Si eu ca o proasta i-am zis prietenei mele ca am vorbit cu elsad. Si el s-a suparat tare si na... Oricum mi-am cerut scuze si m-a iertathappy. Eu am fost plecata timp de 2 saptamani.Cand eu m-am intors el era plecat undeva pentru o saptamana.Acum s-a intors si nu stiu ce sa fac.Prietena mea mi-a spus foarte multe lucruri despre el si avem foarte multe lucruri in comun si cred ca m-am cam indragostit de el. El are 14 ani este din alt oras dar asta nu este o problema ca vine mai mereu.Eu am 13 ani.Nu caut o relatie serioasa sau ceva de genu ci doar una de prietenie.happy. Multumesc mult si va rog sa ma iertati daca am facut greseli de scriere.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Uite un om care stie sa scriehee hee bravo, prima intrebare buna pe ziua de azi. Te sfatuiesc sa incerci sa afli daca tine la tine, inainte de a face un pas spre o viitoare relatie.

| Damian a răspuns:

Sper ca ai invatat o lectie

| dianafofiu a răspuns:

Orice ai face, atunci cand te intalnesti cu el, nu aduce aminte de acel incident si nu iti mai cere scuze decat daca el aduce aminte de asta. Pune-o pe prietena ta sa il intrebe ce parere are despre tine, (fara sa-i spuna ca tu ai pus-o sa te intrebetongue). Daca el spune ca te place inseamna ca poti vorbi deschis cu el despre o relatie mai apropiatabig grin.

Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de ajutor, nu ezita sa intrebiwinking

funda plzz:*:*