| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea vrea sa o faca cu prietenul desi are 13 ani jum. Eu i.am spus ca e prea devreme dar ea spune ca a citit in unele reviste si pe net ca exista foarte multe fete care la varsta asta nu mai sunt. si nimeni nu le reproseaza nimic. Voi ce parere aveti? Sunteti de acord cu asta?

Răspuns Câştigător
| loOveeep a răspuns:

Daca sunt impreuna de ceva timp si tin unul la altu.da e ok, totusi spune-i sa se gandeasca de 2 ori inainte! :* pup. baftaaa!

7 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Bah,eu am 11 ani si vreeeaau! deci nu e devreme! lol, sper sa nu-mi dati multe replayuri.de fapt stiu nu e recomandat pana la 16 ani, dar fiecare face ce vrea.god bless u

| PufarinaXD a răspuns (pentru Heather2001):

Fratilor voi sunteti copii fara viitor, va credeti tari daca va f****i, treaba voastra, societatea va va judeca dur, veti ajunge niste zdrente.

| DCSHOE a răspuns:

Doamne... si eu care am 16 ani, sunt virgina si sunt MANDRA de asta!
Si daca ea a citit despre alte fete ca nu mai sunt virgine trebuie sa fie si ea in aceeasi oala cu ele? Daca alea mananca c*cat (scuzati limbajul) trebuie sa manance si ea?
In primul rand e prea mica, a citit multe prostii si sunt convinsa ca vrea doar sa vada cum e.
Nu e pregatita nici fizic si nici psihic!

| PufarinaXD a răspuns:

Inseamna ca ii place viata de mica si la 16 ani o vedem pe centura, sugand **** la anonimi!

| Castorul a răspuns:

Nu. Doar pentru ca la unele nu le se reproseaza nimic acum, asta nu inseamna ca ceea ce au facut e bine. Dar... daca prietena ta n-are rabdare nu prea ai ce sa-i faci sau sa-i spui ca sa se rasgandeasca.

| gerrardbv a răspuns:

E prea devreme, macar de la 15, ce 15? vorbesc prostii! macar 16 ani incolo sa se gandeasca la asta, dar cu o persoana pentru cihar simte ceva!

| marcel56565656 a răspuns:

Nuuu.Odata pentru ca nu are voie sa intre in relatia ta.Si a doua oara nu este potrivit varstei ei.Cel mai bine ar fi sa ii spui mamei ei ce se intampla