| gago a întrebat:

Buna prieteni. Vreau sa ma ajutati cu ceva daca se poate. M-am despartit de iubita mea din cauza ca i-am dat din greseala GUEST pe Xat si s-a suparat.Si acum spune ca a zis AMICUL EI CEL MAI BUN ca nu o sa mai vorbeasca cu ia daca nu se desparte de mine straight face si s-a despartit cum fac sa o iau inapoi sa vina inapoil la mine?

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

E clara treaba, guest pe xat rolling on the floor

| qLoveSmileღ a răspuns:

Da` ce "tragedie" mare ca te`ai dat cu Guest pe Xat laughing Astea sunt niste copilarii, nu este vorba despre ceva serios laughing

| Liquor a răspuns:

Cati ani ai? Fi serios.sunteti ffff mici daca va suparati din atat

| gago explică:

Ma straight face! voi sunteti chiar nesimtiti! in primul rand eu am 18 ani. in al doilea rand eu eram own si ea s-a suparat ca i-am dat guest adevarat ea se poarta ca o copila. si in al 3 lea rand.EO V-AM CERUT AJUTORUL vostru bine va multumesc mult :-J