| Sackjuice a întrebat:

Buna TPU... iubita mea s-a despartit de mine din cauza (cred eu) a mamei sale si (asta e sigur) a scolii...Ea ma mai iubeste sunt sigur de asta ce ar trebui sa fac sa mai insist?
Eu chiar vreau sa lupt pentru relatia noastra... nu are curaj sa vorbeasca cu mine fata in fata pentru ca stie ca o sa se impace cu minecrying((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( va rog vreau niste sfaturi sa mai continui? eu vreau sa lupt va rog ajutati-ma!crying((((

Răspuns Câştigător
| hashu1985 a răspuns:

LOCIC ...insista,am trecut prin ce treci tu, si i-am "calcat in picioare" pe toti ce mi-au stat in cale si acum avem 8 ani de casnicie, o casa, copii... nu lasa nimic la voia intamplarii in viata!

| Sackjuice explică (pentru hashu1985):

Multumesc mult voi incerca sa continui dar nu ai o idee cum sa o fac sa se intalneasca cu mine?

| hashu1985 a răspuns (pentru Sackjuice):

Intai incearca sa faci o regie ca si cum te-ai intalnii accidental si vezi cum reactioneaza.Tu esti sigur ca ea inca mai vrea sa fiti impreuna?

| Sackjuice explică (pentru hashu1985):

Da

| hashu1985 a răspuns (pentru Sackjuice):

Ce te face sa crezi asta?

| Sackjuice explică (pentru hashu1985):

Sunt siogut nu ca, cred asta...

| hashu1985 a răspuns (pentru Sackjuice):

Atunci incearca in prima faza ce ti-am zis mai sus...vezi cum reactioneaza

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lupta e foarte sanatoasa, deci te lupta!