| anonim_4396 a întrebat:

Buna prietenii! Sunt foarte ingrijorata din cauza unor cosmaruri. De ceva zile il visez pe fostul meu prieten foarte urat. Fostul meu prieten la care inca mai tin. Primul cosmar se facea ca tata a zis sa intru cu el in masina si m-a dus la el acasa si in curte la el erau multi oamenii imbracatii in negru care inconjurau o masa si am trecut printre acei oameni cu tati de mana si cand am ajuns aporape de masa era un cosciug in care era el crying si cand l-am vazut am tipat si am cazut jos. Apoi eram la el in camera si stateam jos la pat si plangeam cu un tricou de al lui in mana sad.

Aseara am visat ca am intrat pe mess si ca ma certasem cu sora lui si apoi ea imi zice " vezi ca iubitzelu tau e pe moarte " si am intrat in baie am inchis usa si am sunat-o si i-am zis " nato te rog spune-mi ce s-a intamplat " si face " fratemiu e pe moarte " si apoi m-am dus la el si am intrat in camera la el si era in pat cu multe paturi pe el si ca ii era frig si ca apoi s-a dus maicasa si i-a zis " uite ca a venit V la tine " si el a deschis ochii putin s-a uitat la mine si i-a inchis definitiv.

Si plus de asta nu numai eu visez asa.Si sora lui si maicasa. Deci sigur trebuie sa se intample ceva rau cu el ca altfel nu stiu. Si sunt super ingrijoarata pentru ca inca mai tin la el dar nu pot sa ma duc sa ii zic
" ai grija de tine te rog eu frumos ". Eu as murii daca i s-ar intampla ceva. Nu as suporta sa il vad rau crying. Ce sa fac? Ce o fii cu visurile astea? Oare ce se va intampla?

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Esti speriata ca-l pierzi definitiv! Datorita constiintei il visezi atat de des! Visele sunt raspunsuri la intrebari pe care ni le punem in timpul zilei.Chiar daca intrebarile ti le-ai pus cu ani in urma ele raman acolo undeva si reies in vis.Nu trebuie luate in seama.Nu inseamna nimic.Dar, eu cand aveam astfel de vise ma linisteam vorbind cu persoana pe care am visat-o.

| Viviluka a răspuns:

Da dar voi nu intelgeti ca eu nu am cum sa vorbesc cu el.Si da poate visez asta pentru ca ma intreb ziua "Oare ce o face? Oare cum s-o simtii " plus de asta ca e la liceu anul 1 si ma intreb " ce o face acolo cum s-o intelge cu lumea ". Sunt ingrijorata dar nu pot vorbii cu el pentru ca e o situatie mai grea si nu pot sa vorbesc mai mult decat buna ce faci. Pentu ca risc sa ii dau iar idei ca vreau sa ma impac cu el si eu nu vreau asta. Si nu am cum sa il pierd definitiv pentru ca numai il am deloc.Pt ca asa am vrut eu.

| XtmCamiii a răspuns:

Stai linistita sunt vise de noapte n-are cum sa se ntample pas cu pas ce ai visat si ai zis tu mai sus ar trebui sa vb cu el si sa te mai linistesti
?happy

| panteraX a răspuns:

Nu nu este nimic si eu am visat asa cu pr mea dar nu i s-a intamplat nimic dar incearca sa-i spui ca eu ieam spus prietenei mele si a zambit si a zis ca o sa aiba grija