| Maria1927 a întrebat:

Buna,prietenul meu are 18, eu-15 ani. Avem 4 luni de cind ne intalnim si nu este ca inainte, vorbim prea rar si putin.La mine vine peste o seara.Traieste in satul vecin. Spuneti-mi va rog ce sa discut cu el ca sa fie totul ca la inceput pentru ca eu sint prea rusinoasa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| girl00 a răspuns:

Pai comunicarea e foarte importanta intr-o relatie. daca nu comnunici si nu este incredere se duce totulstraight face eu zic sa-i zici ce simti pentru el..sa-i zici ca-tu doresti sa fie ca la inceput sa vorbiti mai multlove struck succes ^-^

| elenaruxandramadalina a răspuns:

Spune-i exact ce simti, spune-i ca nu mai e totul ca inainte si vrei sa stii de ce.Hai curaj! Ce nu te omoara, te intarestehappy