| MrFunky2 a întrebat:

Deci, azi am văzut la sala o fata bună rău, cu forme.Dar pentru un motiv nu m-am excitat,și în general nu mai ma excit la fete...Dar nici la băieți, deci nu sunt Gay și nici impotent.Am o problema?(am 13 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa te exciti la orice vezi. Ai doar 13 ani.

| CuriousStuff a răspuns:

Probabil sleit de puteri dupa efortul fizic corpul tau nu a mai fost in stare sa...ridice steagul.
In rest, nu e nimic anormal in asta, doar pentru ca vezi o fata cu forme nu e obligatoriu sa te si excite, poate chiar dimpotriva, sa-ti starneasca greata chiar daca e cu forme, daca face vreun gest sau observi ceva ciudat la ea...

Multa sanatate.

| Ionut621 a răspuns:

La ce sala ai vazut? Sala de mese?laughing Sa sti ca alea au niste forme de te baga in boala laughing
Tu faci sala de la 13 ani? Crede-ma poti sa ai si 100kg daca iti place o fata si ea iti place compartamentul, starea sau mai stiu eu ce, ea o sa te iubeasca indiferent cum arati si cate kg ai.
Nu esti destul de dezvoltat poate sa ti se ridice, dar hormoni sunt cei mai multi la pubertate. Sau poate lui aia mica nu i-a placut ce a vazut.