| creolina1011 a întrebat:

Prietenul meu doreste sa facem sex prin telefon,mai mult de la mine asteapta, e mai complicat.Va rog serios, daca ma puteti ajuta sincer nu stiu cum sa ma exprim ce cuvinte..si altele. Daca doreste careva putem vb pe mess, in caz ca doriti sa extindem subiectul.Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui tot felul' de cuvinte sa il exciti ii spui fantezii de ale tale si asta e/

| Q69 a răspuns:

Genul asta de discutii la telefon vin de la sine nu te invata nimeni...
nu este un ror dintr-o piesa de teatru sa o repeti
iar cei ce dau ad pe mess s ate invete... spera sa te poate "combina" la randul lor

| BaietzashuL a răspuns:

Scrie-i un sms : " Vino sa iti fac o meclutza " si e cel mai fericit!hee hee

| alexforyou a răspuns:

Cel mai bine e sa te joci cu pasarica ta in acelasi timp ce vorbesti cu el la telefon si ii spui tot ceea ce faci, dupa aia totul vine de la sine. succeswinking