| daniela22tania22 a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus intr-o seara dupa ce ne-am iubit ca nu s-a simtit deloc bine cu mine, ca sigur eu m-am iubit cu altcineva inainte de el, eu nu l-am inselat niciodata, nu inteleg, care ar putea fi problema? Zicea ca asa a simtit el ca am fost cu altcineva inainte sa vina el la mine.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai cazut prada unui ipocrit. El nu a dorit decat sa se culce cu tine, si a reusit.

| daniela22tania22 explică (pentru neutrino):

Nu stiu ce sa zic, relatia e de 3 ani, nu cred ca ar mai urmarii doar sa se culce cu mine, avem planuri serioase, doar ca m-am simtit prost cand m-a acuzat pe nedrept, deoarece luni, marti a fost ok si pe joi nu a mai fost, si atunci a dat vina pe mine ca el nu s-a simtit bine, dar eu chiar m-am simtit bine.

| h3r a răspuns:

Asta poate se simte la un bărbat, nu la o femeie!
Spune-i că e un dobitoc și nu te mai iubi cu el! Să nu există o „data viitoare"!

| Darkmagic a răspuns:

Alt prost... big grin
Da-i cu eject de urgenta Tania.
Un barbat cu multa experienta poate sa-si dea seama daca o femeie a avut un act sexual inainte de acela cu el, din starea generala a femeii, temperatura, pupile, "rezistenta" sau "oboseala" vaginului, (pasarica, cum ii spuneti voi daca este folosita mai mult timp intr-o zi dezvolta un mediu acid care duce la senzatii neplacute de usturime), plus alte doua repere care nu-si au locul aici...pentru ca nu fac educatie sexuala cu voi. happy
Cum iubitul tau te-a acuzat ca il "inseli", doar pentru ca..."nu s-a simtit el bine", denota faptul ca e doar idiot.
Daca tie iti plac idiotii... happy

| daniela22tania22 explică (pentru Darkmagic):

Relatia noastra e de 3 ani...nu e prima data cand zice asta, dar nici nu se prea intampla, de exemplu saptamana asta ne-am vazut in fiecare zi, luni, marti a fost tot ok, iar pe joi nu a mai fost.si asta era motivul, ca eu am fost cu altcineva. Deci tine de el, nu de mine nu? m-am simtit f prost spunandu-mi asta, cand nici gand sa ma culc cu altcineva, dar de cum sa fie

| Darkmagic a răspuns (pentru daniela22tania22):

Daca relatia are 3 ani, e cu atat mai urat...
Inseamna ca "nu m-am simtit bine cu tine", e doar un motiv pentru ceva mai grav.
Pentru un nou artificiu sexual pe care nu l-a mai incercat si si-l pregateste cu tine, sau...pur si simplu un motiv pentru a te lasa balta.
Cand un baiat (ca barbat nu prea e) spune unei fete "ma inseli", prima miscare pe care fata trebuie sa o faca e sa verifice daca nu cumva e chiar ea cea inselata...

| daniela22tania22 explică (pentru Darkmagic):

Iti multumesc mult Darkmagic pentru lamuriri, nici nu stiu cum sa procedez pe viitor, dar cred ca o sa las timpul sa decida el.

| drogh a răspuns:

Si tu ce i-ai raspuns? Nu ai negat aceasta aberatie? Explica-i faptul ca nimic din ceea ce a spus nu este real, ci doar o fictiune care se afla-n mintea lui. Poate trebuia sa te concentrezi mai mult atunci cand te iubeai cu el, sa-i acorzi mai multa atentie si dragoste. Daca ai facut asta si tot ti-a reprosat, inseamna ca nu are incredere in tine si ca e doar un dobitoc care cauta o aventura.

| Raiiiisa a răspuns:

Nu are incredere in tine. Odata ce ea lipseste dintr-o relatie, e pierdere de vreme.

Ori tu chiar nu l-ai facut sa se simta bine si de aceea ti-a aruncat vorbele astea.

Ai pus in calcul posibilitatea sa fi fost el cu alta?(unii oameni incearca sa dea vina pe altii, cand de fapt ei au gresit).

| VioVuVu a răspuns:

Spune-i tu clar si précis explicit ca nu l-ai iselat niciodata ca il iubesti pe el. Poate asa a simtit el. Eplica-i. :*

| daniela22tania22 explică:

Relatia noastra e de 3 ani, avem deja planuri serioase, Luni, marti a fost ok, si problema a aparut pe joi, atunci am fost acuzata ca am fost cu altcineva, eu m-am simtit foarte bine, dar el sustinea ca nu.