| anonim_4396 a întrebat:

Ce m-ati sfatui sa fac?
Am vb cu prietenul fostului meu iubit si mi-a spus ca ca fostul e inca mort dupa mine dar e foarte orgolios.Pe el l-au sunat niste baieti si i-au spus sa ma lase in pace(nu am fost cu el decat o saptamana).

Prietenul lui mi-a promis ca il va aduce azi in clasa si asa a facut numai ca el nici nu a vb cu minecrying. Cand m-a vazut s-a dus la colegii mei si a vb cu aia si pe mine s-a facut ca nu ma vede.Ma omoara indiferenta lui!

Eu il iubesc foarte mult:X
In plus nici macar nu ne-am pup, sarutat etc(Deloc)si imi pare foarte rau din aceasta cauzacrying

Nush ce sa mai cred!
Ce ar trebui sa fac?
P. S:Baiatul acela ii spunea sa vina sa vb cu mine dar el zicea ca vrea sa vb cu colegii mei insa nu era asa.

Răspuns Câştigător
| IngeriiSuntCool a răspuns:

Uite trebuie sa ii spui, acum este rusinos si el si cum ai spus si tu orgolios din aceasta cauza.Eu cred ca trebuie sa stie adevarul. Sper ca te-am ajutat. Ceao!

| TheFlower a răspuns (pentru IngeriiSuntCool):

Dar daca ii spun nu va fi si mai orgolios?
Nu va spune:vai pe mine toate ma iubesc?
Nu va fi mai ingamfat?

1 răspuns: