| anonim_4396 a întrebat:

Buna,prietenul meu si a dat drumul pe fundul meu si putin din sperma a ajuns si pe langa vaginul meu, sunt sanse sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a dat drumul pe fundul tau pentru ca ti l-a confundat cu moaca.
nimeni nu-ti vrea copiii, stai linistita.

| asdfq a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti isi dau drumul pe fata. fiecare isi da drumul unde i se pare mai excitant so *** off

| anonim_4396 explică (pentru asdfq):

Visezi cam departe, fah.

Nimanui nu i se scoala cu tine, dar apoi sa-si mai dea si drumul.

| asdfq a răspuns (pentru anonim_4396):

Ua gigi muschi, ia stai potol si vezi vocabularul

| asdfq a răspuns:

Nu are cum sa ajunga 'pe langa vaginul'' tau pentru ca vaginul nu se afla in exterior. deci nu patesti nimic.