| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci am 14 ani si imi plac fetele - plus ca si eu sunt fata... (suna ciudat dar sa continuam) Sunt indragostita de o prietena (ea e plecata de cateva luni in alt judet) si ea de mine. insa intre trimp eu si cu o colega de-a mea am inceput sa ne placem. ne-am sarutat in urma cu [,] cateva zile... dar cred ca e doar o relatie de moment. de fiecare data cand o sarut imi imaginez ca e prietena mea care e plecata pentru ca mi-e f dor de ea. e ceva rau in asta? O fac doar pentru ca imi lipseste. e ceva rau in asta?! :-ss

1 răspuns:
| JustMusic a răspuns:

DA cam totul e de rau. nu te supara dar la 14 ani sa te consideri pe invers? eu cred ca simti asta doar ca sa atragi atentia altora, sau poate nu intelegi tu sentimentele pe care le ai.

Sa revenim a problema ta lasnd cele de mai sus la o parte e rau faptul ca daca va "iubiti" una pe alta ar trebui sa nu lasati pe nimeni sa intervina.