| catalinaloredana a întrebat:

Pt fetele care v-ati inceput viata sexuala cu un baiat apoi v-ati despartit... v-a fost greu? cum ati putut sa treceti peste si sa o faceti cu altul? straight face eu daca m-as desparti de prietenul meu nu cred ca as mai putea sa ma culc cu altul. Sau daca as face-o m-as gandi la elcrying mai e cineva ca mine?

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Buna. Iti inteleg nelinistea dar pot sa zic ca nu e cazul sa-ti faci griji la ce va fi in viitor. Nu trebuie sa te gandesti ca te desparti de el si daca asa se va intampla crede-ma ca nu o sa ai nici o problema in a te culca cu altul. O sa tii la el poate mai mult decat la actualul si totul o sa vina de la sine. Primul ramane acolo in amintire dar nu o sa te gandesti prea des la el.PA pa

1 răspuns:
| Papusik_4304 a răspuns:

Da eu. normal ca pe. primul baiat cu care ti'ai inceput viata sexuala nu ai sa poti sa il uiti. dar ai sa-ti amintiesti de el doar din amintiri. normal ca noi fetele punem suflet in tot ceea ce facem si conteaza cum o facem si cu cine

EI pentru baiety nu e ceva vai de mine. i'am pus'o si aleia si aleia. zice'ti ca nu e asa ca va rup pe toti:@:@:@angryangryangryX
mda. asa e in viata tu trebuie sa ai grija si sa ai mare incredere in baiatul cu care o faci.

ai grija de tine