| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struckE o poveste lunga dar o sa incerc s`o scurtezhappy
M`am despartit de prietenul meu si el are o alta prietena. Vreau sa ne impacam dar, mie imi place si de un alt baiat de la mine de la tara care este cu un an mai mic ca mine.love struckMa gandesc la amandoi insa nu stiu ce sa fac. Mie teama ca fostul meu prieten s`ar desparti de prietena lui pentru mine din nou si eu m`as gandi tot la respectivulhappyVoi ce ma sfatuiti? Ms muultlove struck

Răspuns Câştigător
| ando3 a răspuns:

Hei :X Daca zici ca fostul are prietena, si probabil ea chiar tine la el, atunci lasa-i in pace.nu conteaza diferenta de varsta, asa ca de ce nu incerci sa vorbesti cu tipul asta care e mai mic decat tine cu un an? Succes! love struck

3 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Daca fostul are o prietena sigur nu se mai gandeste-te la tine si in plus nu este frumos sa intervii in relatia a doua persoane.si daca tie iti place de altcineva de ce sa et impaci cu fostul? diferenta de varsta nu este un impediment, nu a fost niciodata si cu siguranta nici in cazul tau cand este vorba de un an.cautal pe cel de care te simti atrasa de de el si nu te impaca cu fostul!

| darkglass a răspuns:

Eu zic sa il lasi pe ex-ul cu noua lui prietena si tu sa incepi o noua relatie

| marlanuu a răspuns:

Daca tie iti place de altul, cum poti sa spui ca ai vrea sa te impaci cu fostul? ciudat