| so995 a întrebat:

Am o mica problema, sunt cu un baiat de un an, eu nu mi-am inceput viata sexuala dar din anumite motive (niste problemebig grin) nu mai sunt virgina(fizic)...
Daca ar fi sa ma culc cu prietenul meu, iar acesta va vedea ca nu sunt virgina, credeti ca mi-ar reprosa ceva? sau nu ar avea nici o reactie? (el stiind ca nu mi-am inceput viata sexuala)...
Fara glume, va rog. Funda*

Răspuns Câştigător
| Christos a răspuns:

Daca psihic esti inca virgina e okhappy Lasand la o parte glumele, trebuie doar sa porti o simpla conversatie cu prietenul tau si sa-i explici ca ai avut ceva probleme in trecut (medicale banuiesc), motiv pentru care, anatomic vorbind, nu esti virgina. Daca e un baiat cultivat, nu ar trebui sa-ti reproseze nimic, si sa te accepte asa cum esti. Sper ca ti-am fost de ajutor.:*

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Dacă ți-ar reproșa ceva, înseamnă că are probleme!
Un himen nu are nicio relevanță, și nu trebuie să-ți reproșeze acest lucru, pentru că nu-i aparții lui!
Este vorba de corpul tău și de deciziile luate de tine!
Vorbește cu el înainte să faceți acest pas, și explică-i situația.
Dacă vrea să înțeleagă, foarte bine, dacă nu, la revedere!
Baftă!

| IMC90 a răspuns:

''sunt cu un baiat de un an''

daca spui tu ca are doar un an, nu cred ca a invatat inca sa pronunte cuvantul mama, dar ma rog...

limba romana, bat-o vina straight face

| SmoKKe19 a răspuns:

O sa aiba o reactie cam nasoala, oricum asta depinde de fiecare, ori nu`i pasa ori zice ca te`ai culcat cu altcineva.

| so995 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor! :*
IMC, scuze e greseala mea (vezi ce face neatentia) daca u erai asa destept iti dadeai seama ca baiatul nu are un anwinking. mno mersi oricum

| alinutza303303 a răspuns:

Cred ca indicat ar fi sa ii spui acum pana nu este prea tarziu. Normal, o sa aiba reactii numai ca asta depinde de la persoana la persoana.