| Sebastian222 a întrebat:

recent am cunoscut o fata super draguta, am inceput sa vorbim de cateva saptamani.
Problema e ca ea are prieten, dar a fost plecat la Costinesti iar weekendul care a trecut a venit acasa.
Ne intelegem bine, pot sa zic, dar sunt tare confuz.
Am iesit cu ea de zilele orasului, am povestit, iar greseala mea a fost ca eu m-am indragostit de ea chiar daca are prieten
I-am spus ca imi place de ea si ca mie draga :3 iar ea a fost uimita pentru ca mereu spera ca o sa o bag candva in seama.
Iar duminica seara am fost in povesti la ea si mi-a spus ca i-a trecut prin cat sa ma sarute >: am intrebat-o daca vroia sa se intample ceva dar a evitat raspunsul.
Deci eu sunt confuz si nu stiu ce sa fac in continuare, poate ma ajutati voi, multumesc si ofer funda

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Dacă vrea să se despartă de actualul prieten, e ok, dacă nu, las-o.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubeste-l pe Alah! accepta-l in viata ta! nu ai nevoie de iubire cand il ai pe Alah!

membrii noi in grupul "iubeste-l pe Alah" primesc la inscriere o grenada si un detonator GRATUIT!
Cat despre fata, nu te iubeste, las-o...las-o si vino la ALAH!