| Random1999000 a întrebat:

Buna, recent imi scrie un baiat chiar dragut pe Facebook de la facultate cu care n-am mai vorbit pana acum, l-am vazut doar in trecere sau pauze. Nu stiu ce sa fac, sa continui conversatia cu el online? Nu prea imi place cand o persoana nu are curaj sa ma abordeze in realitate si in loc alege retelele de socializare. Nu stiu ce ii cu baietii din ziua de azi, parca li frica.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta pentru ca in real life sunteti respingatoare

| Random1999000 explică (pentru RAY):

Nu ii adevarat?

| RAY a răspuns (pentru Random1999000):

Serios?

| Andreeush a răspuns:

Daca iti place de el de ce nu ii dai o sansa?

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Andreeush):

Asteapta ca el sa faca primul paslaughing

| Andreeush a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Dar el a facut primul pas din cate povesteste ea nu?,, Buna, recent imi scrie un baiat chiar dragut pe Facebook." Iar ea zice ca nu stie ce sa faca.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Andreeush):

Vrea sa o invite afara. la asta ma refeream

| Plato a răspuns:

Intelegeam de la un copil, dar la facultate? Greselile de scriere nu sunt singura problema.
Cand te va cere cineva de sotie, sa scrii repede pe TPU, ca sa iti spunem repede daca sa accepti sau nu. Vrei sa-ti decidem noi viitorul?
E foarte imatur ca ti-a scris pe Facebook, intr-adevar.

Poftim:,,,,,,,,,,,,,,,,,

| supremxxxoxo a răspuns (pentru Plato):

Iiii greu man, prea multi sunt incapabili, inculti, nu fii asa aspru cu ei. Lol

| Emma30555 a răspuns:

Vorbește cu el, vezi cum decurge conversația, poate urmează o întâlnire sau poți tu sa i propui. Asa este, sunt destul de enervanți băieții care o tot lalaie pe Facebook

| Subsemnatul123 a răspuns:

De la reteaua de socializare o sa se ajunga evident si la intalniri in realitate. Si da multora le este frica sa nu fie respinsi.

| CodreanuC a răspuns:

Nici mie, asa ca da-mi add sa ne intalnim, vezi in mesaje

| CodreanuC a răspuns:

Baieti fac asa pentru ca fetele fac asa.

| kermit1312 a răspuns:

Daca il placi incearca sa continui o vreme pe Facebook cu el, dupa poate stabiliti o inalnire ceva in afara orelor