| Ancuta_2332 a întrebat:

revin cu aceeasi intrebare.

pe 11 trebuia sa imi vina ciclul si acum suntem pe 29 si tot nu a venit! straight face

Este posibil ca din cauza pastilelor pe care le-am luat luna trecuta sa imi afecteze ciclul menstrual?

Precizez [din nou] ca contact sexual nu am mai avut de prin august...

4 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

Renunta la acele pastile si vezi ce se intampla daca-ti vine menstruatia FARA sa mai iei pastilele inseamna ca era de la ele. Daca tot nu-ti vine du`te la doctor happy :*

| Ancuta_2332 explică:

Pai in luna august si septembrie mi-a venit ciclul, si am facut testul dar in august pe la inceput si a iesit negativ

| Ancuta_2332 explică:

Si apropo de pastile... am avut cistita si pentru asta luam pastile

Răspuns utilizator avertizat