| strumfy_2835 a întrebat:

revin cu aceeasi problema, nu mi-a m-ai venit menstruatia de 50 si ceva de zile, mi-am facut test dupa 43 de zile de cand nu mi-a m-ai venit si a iesit negativ, iar vinerea trecuta am fost la un ginecolog si mi-a zis ca nici el nu stie sigur, sa revin dupa 10 zile si intre timp sa imi m-ai fac un test de sarcina, azi mi-l facui si iesi invalid, maine il repet, nu am nici macar un semn ca as fi insarcinata, nu crede. ti ca dupa atat timp ar trebui sa am macar un simptom ceva? crede. ti ca ar putea fi o intarziere mai mare si dupa aceea sa-mi vina ciclul? doctotul a zis ca daca vede ca nu sunt o sa-mi dea pastile pentru sa imi vina ciclul, voi ce credeti? pup astept raspuns

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa nu imi vina si o luna jumatate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare tare ciudat, dar se mai intampla cazuri, insa raman uimita ca nici medicul nu stie ce sa spuna...Ai rabdare! Timpul le rezolva pe toatehappy

| darkvampire a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai. daca esti batrana probabil esti la menopauza

| ducipal a răspuns:

Nu ar fi rau sa mai consulti un specialist.