| anonim_4396 a întrebat:

Bună! S-a mai confruntat cineva? Deci ar trebui să-mi vina stopul în 2 zile. Doar ca acum 3 zile a început sa curgă un lichid maro. S-a oprit. Oare ce înseamnă. Menționez ca am avut și contact sexual înainte și protejat și neprotejat. Credeți că ar putea fi o posibila sarcina?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza ''informatiilor'' oferite in prezenta intrebare NU se poate formula niciun fel de raspuns si nu se poate emite o concluzie care sa fie catusi de cat obiectiva si cu atat mai putin corecta. Posibilitatea si probabilitatea sa existe o sarcina procentual se incadreaza intre 0% si 100%. Depinde daca esti norocoasa sau ghinionista. Multa sanatate!

| Teo29 a răspuns:

Atat timp cat o faceti si neprotejat, exista mereu un risc de sarcina.

Sfat : Folosiți prezervativul data viitoare, corect, și de fiecare data!