| Lore_4815 a întrebat:

Sa incep cu povestea mea care are un iz de telenovelahee heeAcum cateva luni am cunoscut un baiat care e mai "vagabond" asa.Am sta noi impreuna cateva zile dupa care ne-am despartit fara motiv.Eu ia`m zis gata si cam atat fara motiv anume. dar am continuat sa ne vedem sa vorbim eram prieteni. Ceva mai tarziu mi-a cerut telu imprumut 3 zile.Am zis sa fac un bine si i l`am dat.Cand a venit ziua sa mi`l inapoieze nu mai dadeam de el cand am reusit sa vorbesc cu el nu-l mai recunosteam mi-a vorbit f urat.Au trecut cateva luni de la intamplarea respectiva timp in care nu am mai stiut cam nimic de el. dar am aflat ca incerca sa`mi afle numarul sau ce mai fac cu cine sunt.Acum vorbim pe mess si tot imi zice ca vrea sa ne impacam ca tine la mine si lucruri din astea frumoase. El e plecat din tara si cand vine vrea sa fim impreuna. Ce ati face in locul meu(eu la`m iertat pentru faza cu telu)

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

Ai grija, dupa faza cu "vorbitu urat" ar trebui sa il lasi balta. Dar daca inima iti spune ii acorzi a 2a sansa, treaba ta! Dar fii precauta!
Ai grija de tine, pa pa!

3 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Lore, nu te lasa fraierita de baieti de astia. El te cauta tocmai ca sa ii poti face favoruri iar, sa il ajuti. acum depinde de ce vrei tu, dar "vagabonzii" nu sunt pentru o relatie frumoasa de dragoste. depinde ce vrei tu sa fiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar eu nu i-as fi dat nici o sansa! Nu ai si tu orgoliu te lasi calcata in picioare? Vezi fata draga ca mai sunt destui care ar merita atentia ta decat sa iti bati capul cu un "dobi"

| dyana_8491 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-l lasi dupa ce vine in tara ca s-a schimbat si ca vrea sa fie langa tine!big grin dar nu te arunca inaintebig grin lasa-l sa te rasfete si sa-ti dea tot ce vrei tu! fa-l sa se simta prost pentru ce ti-a facut! si daca dupa atatea lucruri inca te mai cauta si-ti spune ca tine la tinebig grin e clar ca te iubestebig grin daca nu, nu-l ierta! Nu te lasa fraierita!winking