| madalina_4528 a întrebat:

Buna sambata trecuta am fost la club impreuna cu verisoara mea ea insotita de iubitul ei iar iubitul ei insotit de prietenul lui cel mai bun tipul era chiar frumusel in club am vb ca 2 amici cand am ajuns acasa el s-a dat la mine vroia sa ma sarute eu am refuzat (nu ma sarut de la prima intalnire) imi zicea ca la varsta mea arat ft bine iar daca aveam 20 de anii el nu ma lasa niciodata eu am 16 ani iar el 20+ am obs ca lui chiar ii placea de mine ne-am petrecut toata dimineata impreuna toti 4 am dansat am glumit spre dimineata ei 2 au plecat iar eu nu mai stiu nimic de el stiu ca el vrea sa ma mai vada dar poate doar prin intermediul prietenului sau dar ca este o diferenta de varsta el nu face nimic eu i-am trimis cerere de prietenie pe fb iar el nu a acceptat i-am cerut si prietenei mele sa ii trimita ca sa stiu nu ma vrea pe fb sau..acum ma intreb dc nu ma accepta pe fb? ceva ideei? sau oare nu a intrat pe fb?! cv sfaturi

6 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Te-ai dus cu prietena ta in club care s-a dus cu iubitu si un amic de al lui. Sunt singuru care vede aici o lipeala? Amica ta dorea sa te combine cu amicul iubitului ei ca sa aiba si el cu cine sa se arda. Se simtea atras de tine? El 20+ si tu 16 ani? Draga, el dorea sa ti-o traga din clipa in care te-a vazut si nu il condamn pentru ca ar fi fost o prostie sa scapi o astfel de ocazie din mana. Tu nu te-ai sarutat cu el pentru ca fizic nu te simti atrasa si probabil ai intuit intentiile sale pentru ca mai mult ca sigur esti o fata desteapta foc, si probabil pentru ca nu te-ai sarutat niciodata cu vreun baiat happy

| madalina_4528 explică:

Multumesc pentru raspunsuri la toti! iar faza cu sarutatul niciodata nu e adv, iar faza ca are iubita Nu are!winking

| justfreelove a răspuns (pentru madalina_4528):

El pus pe lipeala, tu pus pe lipeala, dar ceva nu a mers bine! a da, esti un trol happy

| madalina_4528 explică:

Ai avut dreptate,, justfreelove''!

| Kristelle a răspuns:

Buna, Madalina! Facand referire la faza cu sarutul...nu trebuie sa ai asa conceptie "ca nu te saruti de la prima intalnire, mi se pare absurd. Sarutul vine de la sine, daca il placeai cu adevarat cred ca acceptai sa te sarute) Eu cred ca tipul avea deja o relatie, dar voia sa incerce si el "ceva" cu tine, vazand ca nu i-a mers, el nu te-a mai cautat. Probabil ca nu ti-a acceptat cererea pe facebook, pentru ca avea iubita si nu dorea sa-si strice relatia cu ea. Sfatul meu, este sa nu te mai gandesti la el, vei cunoaste alti baieti multmai buni ca el. Mult succes!